O nas

NOWY NUMER TELEFONU 575-665-808  Szczęścia nie kupisz nigdzie Miłość daje je gratis. Utrwalimy wasze piękne chwile na zawsze.

Filmowanie i fotografia w Koszalinie i okolicach

Wideofilmowanie i Fotograf Koszalin

Filmujemy lustrzankami lub kamerami w wysokiej rozdzielczości FULL HD oraz 4K. Nasza specjalność to filmowanie i fotografia. Fotograf szuka ciekawych kadrów, a kamerzysta oferuje niepowtarzalne ujęcia kamery tak aby wyeliminować nudę. Filmy i foto realizowane przez akcjafilm Koszalin, nie mają nic wspólnego z nudą. Akcja to coś co powoduje, że chętnie oglądamy film wielokrotnie. Staramy się uchwycić klimat i najciekawsze momenty danego wydarzenia.

Po zamówieniu filmowania i fotografowania ślubu i wesela kamerzysta i fotograf dojeżdżają gratis do miast: Słupsk, Kołobrzeg, Karlino, Miastko, Bobolice, Polanów, Sławno oraz innych miast na pomorzu w promieniu 70 km od Koszalina.

Videofilmowanie i fotografia Koszalin

Imprezy okolicznościowe to uroczystości gdzie wy jesteście aktorami, scenariusz pisze życie, a reżyserią i filmowaniem zajmiemy się my. Profesjonalne podejście do każdego klienta zaczynamy od opracowania planu i określeniu oczekiwań i życzeń dotyczących videofilmowania i foto, Kamerzysta na wesele w Koszalinie jest do Państwa dyspozycji. Naszym celem jest zadowolenie klienta.Posiadamy niezbędne licencję, doświadczenie i pasję bez której trudno zmontować dobry film i zrobić dobre zdjęcia.

FILMOWANIE KOSZALIN, SŁUPSK i inne miasta woj. Pomorskiego i Zachodniopomorskiego

Usługi filmowania i fotografii wykonujemy profesjonalnie w rozsądnej cenie. FILMOWANIE i FOTOGRAFIA w Miastach: Koszalin, Słupsk, Kołobrzeg, Darłowo, Białogard, Sławno, Bobolice, Miastko, Polanów, Karlino, Biały Bór, Karlino. Kamerzysta na wesele przyjeżdża około 30 minut wcześniej. Spoty reklamowe, filmy instruktażowe i szkoleniowe realizujemy na terenie całego kraju.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

575 665 808